Preskočiť navigáciu

Minikemp Studienka

Kategória   B
Adresa   916 13 Kostolné 118
Prevádzkovateľ   Zdenek Chrenč, 916 13 Kostolné 118
Zodpovedný vedúci   Viera Chrenčová
Kontakt   032 – 779 0281
Kapacita   2-3 karavany resp. 5-8 stanov
Možnosti táboriska  
Programové možnosti  

 

foto
foto
Minikemp sa nachádza v kopaničiarskej obci Kostolné v blízkosti miest Myjava a Stará Turá, v lokalite Bielych a Malých Karpát. Základ tvorí rodinný dom s veľkou z väčšej časti zatrávnenou záhradou, ktorá poskytuje dostatočný priestor pre postavenie stanov, alebo odstavenie karavanov. K dispozícií je ohnisko s krbom, posedenie v záhrade pod stromami a komplexné sociálne zariadene v budove. Priestor záhrady je oplotený, elektrickú prípojku je možné riešiť individuálne podľa potreby.
Okolie obce poskytuje ideálne podmienky pre pešiu turistiku a cykloturistiku. Pre vyznávačov vody a vodných športov je tu cca 40 min. pešej prechádzky rekreačná oblasť Dubník s veľkou vodnou plochou a kamenisto-trávnatou plážou. Na svoje si môžu prísť aj milovníci koní, rybári aj skalolezci. Priamo v obci sa nachádzajú dve predajne potravín, pošta, zdravotné stredisko, miestny hostinec a farma kôz, kde môžete ochutnať rôzne špeciality či už z mäsa alebo kozieho mlieka.
Minikemp Studienka je veľká záhrada, v ktorej si môžete posedieť pod stromami, medzi ružami, alebo pri potôčiku pod vŕbami.
ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar