Preskočiť navigáciu

Stretnutie pod Plaveckým hradom

23. 10. 2004

Tí, ktorí sa dňa 17.júla, v krásnu slnečnú sobotu, rozhodli navštíviť Plavecký hrad, určite neoľutovali. Jednak spravili niečo pre svoje zdravie, vdýchli trochu tajomná a čara histórie medzi zvyškami múrov Plaveckého hradu. Popri tom mohli v našom improvizovanom stánku na dolnej lúke pod hradom dostať za výstup aj odmenu v podobe pohľadnice Plaveckého hradu, plagátu a najnovších Kráľovských zvestí. V čase od 14.–16. hodiny sme ponúkali aj ostatné suveníry a informácie o dianí v Matúšovom kráľovstve.

Akciu sme organizovali v spolupráci s obcou Plavecké Podhradie a účasť bola skutočne bohatá. Došlo síce k malému vzájomnému nedorozumeniu ohľadne umiestneniu nášho stánku. Účastníci výstupu totiž očakávali naše stanovisko na hornej lúke, kde boli plánované aj súťaže v netradičných disciplínách a príjemné posedenie pri opekačke.
Z toho dôvodu sa objavili aj kritické pripomienky na našu adresu, ale napriek tomu veríme, že väčšina účastníkov odchádzala spokojná a plná dojmov z príjemne prežitého popoludnia.
ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar