Preskočiť navigáciu

Rekreačné stredisko Bezovec

916 36, Nová Lehota 3
Tel.: 033/77 89 315
e-mail: info@chatabezovec.sk, www.bezovec.sk

Dovoľujeme si ponúknuť Vám služby Rekreačného strediska Bezovec, vyhľadávaného miesta milovníkmi letnej i zimnej turistiky a cykloturistiky zasadeného do zaujímavej prírodnej scenérie horského masívu Považského Inovca. Samotné zariadenie sa nachádza 20km od Piešťan, 30km od Nového Mesta nad Váhom, 40km od Trenčína a 100km od Bratislavy. Zariadenie nesie názov podľa vrchu Bezovec, ležiaceho v nadmorskej výške 741m, odkiaľ je nádherný výhľad na hrebeň Bielych Karpát a na Považie.
Areál Rekreačného strediska Bezovec sa rozprestiera na ploche 3ha, na ktorej je umiestnená hlavná budova, 7 zrubov typu Kamila (v každom po 9 lôžok s izbami 1/2, 1/3 a 1/4), parkovacie plochy, 2 športové ihriská, táborisko, oddychové miesta, 300m vlek cez areál a ďalších 6 lyžiarskych vlekov v blízkom okolí. V zrube je obývacia miestnosť so sedacou súpravou a stolíkom, vlastné sociálne zariadenie, sprchovací kút, teplá a studená voda, vykurovanie je elektrické. V dolnej časti budovy sa nachádza bufet so samostatným vchodom.
Rekreačné stredisko Bezovec poskytuje ubytovanie, stravovanie pre ubytovaných i okoloidúcich návštevníkov, pohostinské a občerstvovacie služby. V budove je jedáleň a spoločenská miestnosť. Hlavná budova Rekreačného strediska pozostáva z lôžkovej časti, izby sú 2 až 5 lôžkové (kapacita 30 miest) V izbách je umiestnené umývadlo, sociálne zariadenia sú spoločné.
Zariadenie je vhodné pre detské, mládežnícke a skupinové pobyty, pre rodinné rekreácie, spoločenské oslavy, kultúrne podujatia, školy v prírode, školské výlety, semináre, športové sústredenia, turistické zrazy, lyžiarske výcviky, školenia,...
Rekreačné stredisko Bezovec pre svoje priaznivé klimatické podmienky v každom ročnom období a pre pútavú podhorskú scenériu s celým radom prírodných zaujímavostí láka najmä lyžiarov, turistov a hubárov. Tiché a chránené prostredie zaručuje dokonalú relaxáciu v príjemnom prostredí rekreačného strediska a jeho okolí.

 

 

foto

foto

foto

foto

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar