Preskočiť navigáciu

Chata Srňacie Dolný Kubín

Tel., fax: 043-5895147

Chata ponúka:
- 9 päťposteľových bungalovov so sociálnymi zariadeniami
- 90 miest v 2,3,4 posteľových izbách
- jedáleň a spoločenská miestnosť
- bar s rytierskou miestnosťou
- telocvičňu - ideálnu pre basketbal a volejbal
- ihrisko na rekreačný futbal
- ohnisko na príjemné posedenie
- saunu

Chata Srňacie má ideálne podmienky pre organizovanie športových sústredení (zamerané najmä na basketbal, volejbal, futbal...), škôl v prírode, podnikové rekreácie, firemné a spoločenské akcie. V zimných mesiacoch je ideálnym strediskom pre lyžiarske kurzy zjazdového lyžovania v blízkych strediskách (Kuzmínovo, Kubínska hoľa...) a pre milovníkov zimnej turistiky a bežeckého lyžovania
Ponúkame Vám výlety po horských chodníkoch, ktoré budú zaujímavé hlavne pre hubárov. Splav Oravy za doprovodu profesionálnych inštruktorov bude určite neopakovateľným zážitkom. V dostupnej vzdialenosti sa nachádza množstvo kultúrnych pamiatok a zaujímavých miest na využitie voľného času, spomenieme Oravský hrad , Oravské múzeum, termálne kúpaliská Bešeňová, Oravskú priehradu, Roháče...Priamo v Dolnom Kubíne sa môžete športovo vyžiť v krytej plavárni, na krytom ľadovom štadióne, alebo na tenisových kurtoch.
Naše mesto je známe veľkými možnosťami pre milovníkov lyžiarskych športov. Priamo v meste sa nachádza večer osvetlený lyžiarsky svah Kuzmínovo, 8 km od Chaty Srňacie stredisko Kubínska hoľa a o pár kilometrov ďalej stredisko Malá Lučivná.

 

 

foto

foto

 

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar