Preskočiť navigáciu

Prázdninový dom "Bôrka"

013 16 Fačkov 163
Tel.: 041-5491114, fax: 041-5424121

Prázdninový dom "Bôrka" sa nachádza v malebnom údolí Malej Fatry a Strážovských Vrchov na okraji malej obce Fačkov v tichom prostredí. Neďaleko sú obce Čičmany a Rajecká Lesná, ktoré sú veľmi obľúbené svojimi prírodnými, kultúrnými a športovými danosťami.
Prázdninový dom bol postavený v rokoch 1999-2000 z kvalitných stavebných materialov, aby sa dbalo hlavne na príjemne bývanie. Je veľmi vkusne zariadený celodreveným smrekovým nábytkom v štýle našich starých rodičov, nachádza sa tu i teplovzdušný krb. V zimných mesiacoch je objekt vykurovaný plynovým ústredným vykurovaním.
Môžete tu spoločne s vašimi známymi i s celou rodinou stráviť príjemný čas dovolenky v zimnom ale i letnom období. Objekt s kapacitou 4-8 osôb vrátane detí je možno prenajať na týždeň od soboty do soboty.
V dome sú 2 podkrovné izby po 3 lôžka + 1prístelok, v prízemí spoločenská izba s krbom, TV, SAT, HiFi-veža. K dispozícii je moderne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom, kávovarom, chladničkou, kuchynským riadom na vlastnú prípravu jedál a jedálenský stôl pre viac osôb. V podkroví sa ešte nachádza samostatné WC, bidet, sprcha a chodba. K dispozícii návštevníkom je v lete vonkajšie záhradné posedenie pri krbe, kde je možnosť grilovať, variť guláš alebo len opekať na palici, priestor na odkladanie lyží a bicyklov ako i vlastné parkovisko pre 2 autá. Sauna, vhodná pre 4 - 6 osôb, je v prevádzke od 01.06.2001. Súčasťou domu je i záhrada s kvetinovou výsadbou. Možnosť požičiavania horských bicyklov, detského bazénika, a iné služby.

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar