Preskočiť navigáciu

Penzión Harmonia Trenčín

Ul. gen. M. R. Štefánika 32
Tel./fax: 032-7446120-2
e-mail: penzionharmonia@stonline.sk, www.penzionharmonia.sk

Penzión Harmonia sa nachádza neďaleko historického centra mesta Trenčín a leží na hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Žilina - Tatry. Vzdialenosť od železničnej a autobusovej stanice je asi 300 m. Do centra mesta sa možno z penziónu dostať peši, taxíkom alebo mestskou hromadnou dopravou. Asi 500 m od penziónu smerom na Žilinu sa rozprestiera areál trenčianskeho výstaviska, známeho najmä organizovaním výstavy Trenčín - mesto módy.
Penzión Harmonia Vám ponúka pohodlné ubytovanie v nových moderných izbách s celkovou kapacitou 17 lôžok. K dispozícii sú 2 dvojlôžkové, 3 trojlôžkové izby a jeden apartmán. Každá izba je vybavená farebným televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.
Okrem ubytovacích služieb ponúkame aj možnosť stravovania v našom penzióne. Podľa záujmu Vám zabezpečíme raňajky a počas dňa je Vám k dispozícii denný bar a reštaurácia s kapacitou 30 miest, otvorená od 11:00 do 22:00 hod. V ponuke reštaurácie je bohatý sortiment jedál a nápojov. V letnej sezóne si môžete posedieť na letnej terase.
Taktiež Vám ponúkame priestory na usporiadanie seminárov, školení, menších podnikových podujatí a rodinných osláv. V uzavretom areáli môžete parkovať svoje auto.
Bližšie informácie Vám ochotne poskytnú pracovníci penziónu.

 

 

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar