Preskočiť navigáciu

Penzión "U Sovy" Dolný Kubín

Beňová Lehota 39, 026 01 Dolný Kubín
Tel.: 043-5862302

Penzión sa nachádza v prímestskej časti okresného mesta Dolný Kubín, 2 km od jeho centra v krásnom prírodnom prostredí. Bol vybudovaný majiteľmi v rokoch 1988-1993 kompletnou rekonštrukciou starých stajní.
V roku 1993 bola uvedená do prevádzky reštaurácia s kapacitou 22 miest, nefajčiarska jedáleň s kapacitou 15 miest a 4 dvojlôžkové a 1 jednolôžková izba. V rokoch 1998-2000 bola pristavená nová budova, v ktorej sa nachádzajú 4 priestranné a kompletne vybavené apartmány, ktoré boli dané do prevádzky 1.1.2001.

Ubytovanie
Ubytovanie v 4 dvojlôžkových a 1 jednolôžkovej izbe sa nachádza v centrálnej budove na poschodí v podkrovných priestoroch. Sociálne zariadenia pre týchto 5 izieb sa nachádzajú na chodbe - samostatne odčlenené kúpeľne a WC pre dámy a pánov. V ubytovacej časti je vyčlenený priestor na posedenie pri TV.
Penzión má k dispozícii parkovisko pre 7 áut. V letných mesiacoch je možné prenajať si garáž. Ubytovanie v apartmánoch je v zrubovej stavbe, ktorá sa nachádza od centrálnej budovy 5 metrov. Exteriér i interiér tejto stavby je zariadený vidieckym štýlom, každý apartmán má vlastné sociálne zariadenia, televízor so satelitným prijímačom, chladničkou a kávovarom na prípravu filtrovanej kávy. Nachádzajú sa tu 2 typy apartmánov. V prízemnej časti sú 2 dvojizbové apartmány s veľkou vstupnou predsieňou a spálňou, v ktorej sa nachádza dvojlôžko a obývacia miestnosť v ktorej sú dve samostatné lôžka a TV. Na poschodí sa nachádzajú dva jednoizbové apartmány o rozlohe 8x4 m, ktoré majú jednu spoločnú priestrannú obývaciu miestnosť s TV.
V každom apartmáne sa môžu ubytovať maximálne 4 osoby.

Stravovanie
Strava sa podáva v dvoch samostatne odčlenených miestnostiach. V reštaurácii s kapacitou 22 miest a v nefajčiarskej jedálni s kapacitou 15 miest. V oboch miestnostiach sú krby, ktoré navodzujú príjemnú atmosféru posedenia. V letných mesiacoch je k dispozícii zastrešená terasa s kapacitou 16 miest a posedenie pod slnečníkmi na vysunutej terase s kapacitou 16 miest. Priestory reštaurácie a jedálne sú ideálne pre rodinné oslavy, posedenia ako aj firemné porady a prezentácie.

 

 

foto

foto

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar