Preskočiť navigáciu

Ranč pod Babicou

Bojná 812
Tel./fax: 038-5373298, www.babica-bojna.sk

Penzión Ranč v Bojnej, na úpätí Považského Inovca v skupine Marhát (758 m) leží iba 44 km od starobylej Nitry, 10 km od Topoľčian, 26 km od svetoznámych termálnych kúpeľov Piešťany, 55 km od Bojníc, známych historickým zámkom, Pálfyho hrobkou a zoologickou záhradou a 15 km od rekreačného strediska Duchonka, v blízkosti ktorého sa nachádza zrúcanina starobylého hradu Podhradie.
Penzión Ranč ponúka komfortné ubytovanie pre 20 osôb s účelovým vybavením, s kúpeľňou alebo sprchou. Reštaurácia s barom ponúka rybárske a poľovnícke špeciality. Aktívnemu oddychu dominujú dva rybníky s možnosťou športového rybolovu a súčasne s kulinárskou prípravou a konzumáciou vlastných úlovkov.
Blízky poľovnícky revír ponúka lov poľovnej zveri, pre nepoľovníkov a doprovod, možnosť zberu lesných plodov a húb. Pre športovo založených návštevníkov ponúkame veľký výber cykloturistických trás ( smer Nová Lehota, Čertova pec, Podhradie, Bezovec), v zime možnosť lyžovania na blízkom Bezovci (cca 6 km) a na Podhradí. Pri turistických vychádzkach ponúkame návštevu neďaleko vzdialeného minerálneho prameňa Dastín v Novej Lehote, je možné tiež navštíviť valy bývalého mesta Bojná.
Terasa penziónu s výhľadom na rybníky a športových rybárov umocňuje chvíle oddychu ostatným rekreantom.
Do stráženého areálu celého Ranča ešte patrí záhradný bufet s prekrytým sedením, atrakcie pre deti, hojdačky, preliezky, volejbalové ihrisko, ale najmä vozba a jazda na poníkoch.
Pre spestrenie večerného posedenia v záhrade Penziónu slúži záhradný krb a ohnisko pre táborový oheň.
Vedenie Penziónu Ranč Vám praje príjemný pobyt s množstvom krásnych chvíľ prežitých v našom zariadení i v regióne.

 

 

foto

foto

foto

foto

 


Obsah (text, prípadne foto) bol dodaný popisovaným subjektom.

 

ÚvodÚzemieHrady a zámkySubjektyKontaktMapa webu
RSS kanál
Copyright © 2001-2006 Matúšovo kráľovstvo s.r.o. • Webdesign © 2001-2006 Peter Šlosar